SKS Wilk

Pikniki i imprezy

Pogoda nam dopisała, tarcz wystarczyło dla wszystkich chętnych. Dziurki na tarczach układały się z reguły pośrodku, obok dziesiątki, a te, które się tam nie układały, to zapewne wina wiatru 😉 . Po uśmiechniętych twarzach uczestników naszego pikniku wnioskujmy, że wszyscy byli zadowoleni. Nam pozostało teraz tylko wyczyszczenie broni, z której strzelaliśmy (i tu już uśmiech zanika…). 

Ale jak zwykle, możemy liczyć na naszego prezesa, który lubi brać wszystko w swoje ręce, więc prosimy do niego nie dzwonić przez następne kilka dni, bo będzie zajęty 🙂 . Tak naprawdę, to już myślimy, co zorganizować następnym razem. 

Wszystkim strzelcom, biorącym udział w niedzielnym pikniku z Wilkiem serdecznie dziękujemy za niezwykłą atmosferę tego wydarzenia, dzięki Wam poza piaskiem strzelnicy na butach, wynosimy dziś niezapomniane chwile i ogromną satysfakcję z propagowania sportu strzeleckiego. 

Nic jednak nie dzieje się bez zapału, pomocy i pracy ludzi i podmiotów zaangażowanych jak my, w rozwój tej niezwykłej pasji, dziękujemy za wsparcie i pomoc w organizacji Piekarni Dawid z Oleśnicy oraz Firmie Penny Gondek Sp. z o.o. Oleśnica, tradycyjnie byli z nami rekonstruktorzy Jan Antosz i Rafał Luz, dziś zamienili repliki na prawdziwe karabiny z czasów II wojny światowej i tej w Wietnamie, za te i wiele innych eksponatów udostępnionych odwiedzającym dziękujemy Mateusz Błaszczyk i Jakub Sz ze Stowarzyszenie Żywej Historii “Arma”, bez nich piknik byłby przerażająco współczesny😊 

Sześciogodzinne strzelanie, odbywało się pod czujnym okiem naszych instruktorów min. Pana Romka Górskiego oraz prowadzących strzelanie dbających o komfort i bezpieczeństwo naszych gości. Na koniec laurka dla dobrych chochlików, których pracy i zaangażowania w czasie trwania takich imprez nie widać jednak jest bardzo istotna i w znaczącym stopniu wpływa na ogólnie pojęty happy end😄 

Dzięki wielkie wszystkim Wilkom oraz członkom Dobroszyckiej Grupy Strzeleckiej za świetną zespołową pracę, przygotowania techniczne do Pikniku i opiekę nad obiektem, w pogodnych mimo porannej pobudki nastrojach😊. Do zobaczenia na osi.

  • Październik 2019
back to top button