SKS Wilk

Udział w świętach państwowych

Narodowe Święto Niepodległości już za nami – świętowaliśmy współorganizując Pikniki Niepodległości, a jakże! – na dwóch frontach! 

Zarówno na froncie oleśnickim, jak i na froncie twardogórskim odnieśliśmy sukces – po krótkiej akcji oskrzydlającej nasza piechota (wspomagana kulami prezesa – nie mylić z amunicją ;)) i zaprzyjaźnione grono rekonstruktorów z ich niesamowitymi pojazdami, zdobyły obydwa miasta! 

To tyle, jeśli chodzi o medialną propagandę 🙂 A tak naprawdę, to bardzo cieszymy się, że jeszcze raz mogliśmy zaprezentować nasz klub i przeróżne urządzenia do robienia dziurek na odległość. A było ich trochę, co widać na zdjęciach – niestety, nasi przyjaciele od rekonstrukcji historycznych zawsze nas biją, jeśli chodzi o rozmiar dziurek… Ale za to my nie musimy zatrudniać specjalnych samochodów do transportu broni na strzelnicę! Natomiast jazda pełnym dzieci transportem BTR – 40 dookoła rynku chyba przejdzie do historii Twardogóry! 

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i świętującym razem z nami – do następnego razu! Organizatorami wystaw Święta Niepodległości byli, Gmina Twardogóra, Urząd Miasta Oleśnica, imprezy powstały przy udziale wielu podmiotów pełnych pasji są to, 2 Kompania Regulacji Ruchu z Oleśnicy, 10 Pułk Dowodzenia z Wrocławia Stowarzyszenie Żywej Historii “Arma”, Marek Kamaszyło i Stowarzyszenie Miłośników techniki OLSENSIUM, Militarni Wrocław, Muzeum Foteli Katapultowych w Oleśnicy, LOK Twardogóra, rekonstruktorzy Rafał Luz, Jan Antosz oraz Dolnośląscy Miłośnicy Zaprzęgów M72, K750, Dniepr, Ural, BMW, Zundapp.Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i realizację imprez serdecznie dziękujemy za stworzenie tych niezapomnianych chwil, w tak szczególnym dniu.

  • Listopad 2019
back to top button