SKS Wilk

Akcje dobroczynne

Działo sie dziś na ziemi Krzeczyńskiej… dużo dobrego i wielu dobrych ludzi pojawiło się tam z nami, aby wesprzeć dzieło Pani Sołtys Krzeczyn Agaty Zalęgi na rzecz chorej Tosi. 

Dobry duch rekonstruktor Jan Antosz nie nadążał tankować swojego Willysa, chętni na przejażdżkę ustawiali się w długiej kolejce :). Swoją kruszynkę PTSM, amfibię zdolną przewozić kilkadziesiąt osób, z garażu wyciągnął Marek Kamaszyło, Wilki przygrywały opowieściami o sporcie strzeleckim i historii oręża, a tuż obok pomiędzy licytacjami niezwykłych rzeczy Radek Szukała Fotel Katapultowy zarażał swoją pasją do lotnictwa i zdradzał kulisy prowadzenia Muzeum Foteli Katapultowych w Oleśnicy, z niezwykłej okazji pozwolił używać eksponatów 🙂

Dziś jednak Najważniejsza była Tosia, dla niej odbyło się to niedzielne pomaganie, dziękujemy więc wszystkim, którzy sypnęli w nasze działania i w kilka godzin usypali górkę wysoką na 14.315 złotych👏👏👍🏆. 

Ogromne dzięki dla Wilków i przyjaciół za spontaniczną akcję i sprawną grę podczas organizacji. Mamy nadzieję że podobnych inicjatyw będzie jeszcze wiele.

  • Styczeń 2020
back to top button